Ünsal Gel ==> JavaScripti çalıştırın
C# BROWSER AUTO LOGİN KULLANIMI | Ünsal Gel

3 Yorumlar

  • Teşekkürler ama ben ‘System.Windows.Forms.HtmlDocument’ does not contain a definition for ‘GetElementsTagName’ and no extension method ‘GetElementsTagName’ accepting a first argument of type ‘System.Windows.Forms.HtmlDocument’ could be found (are you missing a using directive or an assembly reference?) diye bir hata alıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.

    • Tam olarak yazdığınız kodları görmem lazım benim attığımın aynısını kopyalayıp yapıştırın hata almayacaksınız. Kodlarınızı görmeden hata hakkında yorum yapamam. Mail adresime kodlarınızı not defteri şeklinde yollayabilirsiniz.

  • giriş yapmaya çalıştığım platformda kullanıcı adı şifre kısmında pleace holder var ve innertext le gönderdiğim bilgilerim place holder a yazılıyo r yüzden giriş butonu aktifleşmiyor.bende mouse un konumunu giriş alanlarına denk getirip mouse left click olayını çağırdım .bunu yapmadan sanal tıklama yapabilirmiyiz

Yorum yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.